viola 200x600 2
  +420 224 210 271

Koupit letenku je jednoduché!

Cena letenek se zobrazuje on-line automaticky podle aktuálního stavu, včetně sezonních akcí a speciální nabídky leteckých společností.

 

Udělejte si on-line rezervaci na našich webových stránkách sami hned teď!
Vystevení letenky on-line na VIOLA travel je stejně rychlé a pohodlné jako samotný let.

Click & Fly!

 

Cestovaní letadlem šetří váš čas, vážíme si Vašeho času, proto nabízíme i nákup letenek on-line.

K využítí pohodlného způsobu cestovani letedlem, je třeba zakoupit letenku.

Náš webový nástroj pro prodej letenek osahuje aktuální nabidky od vice, než 800 leteckých společností, ale s pomocí vyspělého modernícho rezervacniho systemu si můžete snadno najít nejlevnější letenky a Vám vyhovující spojení. během okamžiku.
Zde můžete rezervovat a koupit letenku v libovolném směru: obsahuje všechna letiště v Evropě, Americe, Asii, Africe, Oceánii a Austrálii.

Na našem on line nástroji lze zakoupit letenky i na nízkonákladové dopravce (například letenky na Smartwings, Aer Lingus, Air Berlin, Vueling, DauAir, Flybe, Niki).

Rezervační systém aktuálně zobrazuje všechny akční letenky které jsou v nabidce na českem trhů.

Po vstupu na naše webové stránky on-line, je třeba provést jen sérii jednoduchých kroků:
- 1. Vyberte cílové místo odletu (“odkud”)
- 2. Vyberte cílové místo příletu (“kam”)
- 3. Datum letu
- 4. Systém automaticky vyhledá letenku tam a zpět. Pokud potřebujete pouze jednosměrnou letenku nebo návrat z jiného města, je třeba označit v nabídce.
- 5. Vyberte si počet cestující a typ cestujících (dospělé, děti a infanty). Doporučujeme letenky pro mládež a seniory objednat samostatně.

- 6. Chcete-li zobrazit všechny levné letenky na zvolené datum +/-3 dny, je doporučeno neotevírat možnost "další funkce"

Pokud jste "sofistikovaní uživatelé", můžete navíc zadat další možnosti vyhledávání, označte vložte klíště příslušné okénko a vyberte:

  • Let v business třídě.
  • Pouze přímé lety.
  • Letový řád, bez ohledu na cenu letenky
  • Konkrétní leteckou společnost
  • Přesné datum odletu / příletu
- 7. Klepněte na tlačítko – pokračovat

Po několika okamžicích na obrazovce uvidíte všechny možnosti, plně vyhovující zadaným kritériím.

Každá verze obsahuje kompletní informace: název letecké společnosti, číslo letu, čas odletu, místo odletu (město a letiště), místo příletu (město a letiště), čas příletu, letový čas, třídu a cenu letenky.

Vyberte vyhovující nabídku a začnete se skutečnou objednávkou letenky kliknutím na "pokračovat". Dále v návaznosti na srozumitelné menu, vyplňte všechny potřebné informace k nákupu letenek online.

Pro Vaši spokojenost nabízíme také doplňkový servis:

  • libovolná forma platby – bankovní převod, hotovost, kreditní karta;
  • vyřízení veškerých účetních dokladů potřebných pro cestovní výkaz;
  • sezónní slevy a speciální nabídky leteckých společností;
  • bezplatné doručení letenek v rámci Česka

V závislosti na zvoleném způsobu platby

- letenku si vyzvednete v naší kanceláři (platba v hotovosti)

nebo

- letenku si vytisknete sami e-ticket obdržíte na Váš e-mail (platba bakovním převodem nebo kreditní kartou) to znamená, že mate možnost v plně výši ocenit výhody služby: "Letenky On-line."

Díky letenkyviola.cz, výrazně ušetřite čas i peníze, protože máte možnost vidět cenu všech letenek v požadovaném směrování a podle toho se sami rozhodnout.

Online rezervace letenek umožňuje objednat si i zakoupit letenky za pár minut, aniž byste museli opustit svůj byt nebo kancelář! Online vyhledávání funguje nepřetržitě sedm dní v týdnu, což znamená, že můžete svou objednávku udělat kdykoliv, bez časového omezení.

Kromě toho si můžete rezervovat lety telefonicky na číslech

+420/224210270, 420/224210271, nebo na základě žádosti zaslané e-mailem na adresu: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Letenky si můžete rezervovat a zakoupit rovněž osobně v naší kanceláři v centru Prahy. Mluvíme česky, anglicky a rusky. Naši profesionální pracovníci Vám na místě jednoduše vyhledají všechny varianty nejlevnějších letenek a spojení , Vy si můžete vybrat Vám nejlépe vyhovující variantu.

Naši konzultanti Vám velmi rádi pomohou.

 

Оформить туристическую страховку в Праге

Автобусные туры по Европе из Праги и Карловых Вар

Европейские курорты и SPA

Европа с русским гидом. Путешествия из Праги.

Подпишись на рассылку